Plastové

 akciaTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Plastové výrobky

Plastové výrobky

Plastové okná sú moderné výplne okenných otvorov veľmi elegantným riešením.

Dnešné vysoké nároky zákazníka, už vo vysokej úrovni uspokoja trendové riešenia, ako výber rozmanitých farebných dekorov, ale aj kde sú kladené veľmi vysoké nároky, riešenie okien do pasívnych domov, ktoré zabezpečujú komfortné bývanie za prijateľné ceny. Naša spoločnosť Vám vždy poradí aké parametre by malo mať kvalitné okno, ktoré by Vám najlepšie vyhovovalo pre Vaše zdravé komfortné bývanie.

Aké výhody majú plastové okná?
Od plastového okna nechceme málo. Spoľahlivú ochranu pred hlukom, chladom a prievanom,trvale príťažlivý vzhľad. Zákazníckemu ideálu okna sa asi najviac približujú okná plastové.
Svedčí o tom ich stúpajúca popularita vo svete aj u nás. Drevo, hliník alebo plast? Drevo je tradičným a obľúbeným materiálom na výrobu okien. Vyžaduje si však špeciálne ošetrovanie s obnovovaním náterov. Plastové okná si špeciálnu údržbu ani nátery nevyžadujú.
Po desaťročia tesnia s rovnakou spoľahlivosťou. Hliníkové okná sú v porovnaní s drevenými spoľahlivejšie, ale ajneporovnateľne drahšie. Na výrobu plastových okien sa používa takmer výhradne PVC so zvýšenou rázovou húževnatosťou.
Jednou z mnohých výhod tohoto materiálu je napríklad odolnosť okien voči ohňu. Sú ťažko zápalné a v počiatočnej fáze sú klasifikované ako samohasiace. Kvalitné okná sú zväčša montované z profilov etablovaných svetových firiem.

prowindlogo

000420390
Dnes
Včera
Tento týždeň
Tento mesiac
51
67
1009
4952