Lamelový systém

 akciaTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Lamelový systém

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Systém protislnečnej ochrany pre fasády. Tento systém lisovaných hliníkových lameil umožňuje reguláciu svetla čím sa dosiahnu značné úspory na vnútornom chladení budov a to vytváraním tieňových zón a tým sa zmierni energetický dopad, ktorému sú tieto budovy vystavené. 

Pre zastrešenia najrozmanitejších požiadaviek, existujú lamely rôznych veľkostí, ktoré sa daptujú na každý projekt. 

Systém obsahuje dva typy lamiel: pevné a nastaviteľné. Prvý typ lamiel je možné nastaviť na uhly: 0, 15, 30 a 45. Lamely nastaviteľné je možné motorizovať. Tiež je možnosť voľby zakryť regulvoací mechanizmus, aby vonkajší pohľad bol len na esteticky čistú fasádu. 

Používaná lamela je eliptického tvaru a môže byť namontovaná v smere vertikálnom aj horizontálnom. Tento jednoduchý eleptický tvar nie len že dovoľuje vyhnúť sa menej blahodarným účinkom slečného žiarenia, ale taktiež spĺňa funkciu architektonického dekoratívneho prvku. Systém Protislnečnej ochrany lameil je vhodný najmä pre veľké plochy, ako sú samotné fasády.  

Ďaľšie informácie

  • Typy lamiel /: Pevné Regulácia 0°, 15°, 30° alebo 45° / Nastaviteľné - motorizované
  • Rozmery: Rozmery
  • Detaily: Detaily
  • Ilustrácia: Ilustrácia
  • Rez: Rez
Čítať 4094 krát Naposledy zmenené nedeľa, 25 august 2013 06:33
Viac z tejto kategórie: Dekoratívne lamely »

prowindlogo

000410419
Dnes
Včera
Tento týždeň
Tento mesiac
78
177
2071
4992