Tieniaca technika

 akciaTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Interiérové žalúzie

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Perfektná funkcia a dizajn 

Vnútorné žalúzie sú klasikou medzi interiérovými produktmi. Ich výhodou je perfektná regulácia prieniku svetla. Lamely môžete pod rôznym uhlom zatvárať a otvárať, pričom si sami kontrolujete a riadite množstvo svetla, ktoré chcete mať vo vnútri miestnosti. Interiérové žalúzie spĺňajú, na jednej strane dekoratívny aspekt - zútulniť a skrášliť priestor, na strane druhej je tu množstvo iných požiadaviek, akými sú: neoslňovanie, ochrana pred svetlom a pohľadmi zvonka, ako aj izolácia voči teplu.

 

Zažite kvalitu
AustriaPre spoľahlivosť a dlhú životnosť žalúzií je najdôležitejšia vynikajúca mechanika. Všetky WO&WO interiérové žalúzie patria medzi kvalitné produkty. Výroba v Rakúsku zabezpečuje našim zamestnancom stále pracovné miesto.

 

 

 

ID Stimmung 26 ID Stimmung 27

Výhody, ktoré Vás presvedčia !
Nijaký iný produkt sa tak nepohrá so slnečným svetlom ako interiérová žalúzia. Spĺňa, na jednej strane dekoratívny aspekt - zútulniť a skrášliť priestor, na strane druhej aj mnoho iných požiadaviek. Rozdhodnite sa sami, ktorý argument je pre Vás rozhodujúci. 

VN9B7165Textilná páska

U žalúzie ISODESIGN si môžete štandardne vybrať z 5 farieb pásky. Rebríček je prispôsobený farbe lamely.

 

VN9B7161

Priesvitné lanko

U tejto varianty nie je montáž závislá od geometrie okennej lišty. Lanko je priesvitné a jeho uchytenie nie je viditeľné. Spodná lišta je vyhotovená z jedného kusa, čo je ďalším plusom žalúzie.

 

VN9B7149

Detská poistka

Bezpečnosť Vašich detí je pre nás veľmi dôležitá ! Interiérová žalúzia je ovládaná guličkovou retiazkou, ktorá je uzavretá spojkou. Táto spojka sa pri zaťažení otvorí. a tým ochráni deti, ktoré so žalúziou nesprávne manipulovali ! 


Isodesign 28gelbPatentovaná "čistiaca funkcia"

Isodesign – je čislom 1 v interiérových žalúziách – ľahko sa vyklápa, a tak môžete bez problémov vyčistiť priestor medzi hornou lištou a balíkom lamiel: priamo na okne. 

 

Prospekt Innenjalousie klein5Patentovaný, bočný vývod retiazky

• malý presah hornej lišty
• nezávisí od geometrie okennej lišty
• neviditeľné držiaky a skrutky
• žiaden presah svetla medzi hornou a okennou lištou

 

 

MODELY, ovládanie

Isodesign ISODESIGN
Našponovaná interiérová žalúzia s textilnou páskou, ktorá lícuje s okennou lištou. Zatieni plochu do 2,5m2
Montuje sa na rám okna
lano
Bella BELLA
Voľne visiaca interiérová žalúzia, s ovládaním na šnúru, montuje sa do stropu alebo do steny.
retazlano
Sonett SONETT
Našponovaná interiérová žalúzia, s ovládaním na šnúru, montuje sa na krídlo okna, alebo voľne, ako medziokenná žalúzia. Kotví sa medzi 2 sklá pomocou uholníkov.
retaz
 Europa EUROPA
Voľne visiaca interiérová žalúzia s prevodovkou, montáž do steny alebo do stropu.  Textilné pásky slúžia na vytiahnutie alebo zatiahnutie žalúzie, rebríčky otáčajú lamely.
dolano
linetac
 Slope SLOPE
Voľne visiaca interiérová žalúzia, s ovládaním na šnúru. Má špeciálny tvar, montáž do steny alebo do stropu. Ovládanie je vždy na najnižšej strane - pri najnižšej výške.
retaz

 

 


Ovládanie a montáž

 

 

Montage an der Glasleiste

montáž do okennej lišty 

Montage am Fensterfluegel

montáž na krídla okna

Montage in derFensternische

montáž do ostenia

Montage vor der Fensternische

montáž pred ostenia

 

Čítať 2910 krát Naposledy zmenené nedeľa, 25 august 2013 06:40

prowindlogo

000246795
Dnes
Včera
Tento týždeň
Tento mesiac
2
29
2201
2445