Tieniaca technika

 akciaTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Markízy na zimné záhrady XLINE

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Tienenie pre zimné záhrady a terasy 

Zimná záhrada je okrasou každého domu. Je oázou pre ľudí, rastliny aj zvieratá, kam sa uchyľujeme, aby sme si oddýchli a relaxovali. Posledným doplnkom zimnej záhrady je markíza XLINE, ktorá Vám za každého počasia zabezpečí ideálnu klímu vo vnútri zimnej záhrady. Spája jednoduchý dizajn s vysokou funkčnosťou. Tak sa z Vašej zimnej záhrady stane raj, kde sa budete výborne cítiť.

Bild 4 XLINE rot 3

 

Zažite kvalitu

ce  Austria Garantie 5Jahre

 

Ako všetky naše markízy, aj markíza XLINE je CE - otestovaná. Vysokokvalitné a nehrdzavejúce materiály a povrchové úpravy zaručujú dlhú životnosť produktu (5 ročná záruka), ktorá Vás pri každom slnečnom lúči poteší. Výroba v Rakúsku zabezpečuje našim spolupracovníkom stále pracovné miesto. 

Hraničné rozmery

Samostatná markíza: 6 x 7 m (v závislosti od látky)
Spojené markízy: 8 x 6 m 

Nie sú pre Vás maximálne rozmery markízy XLINE postačujúce< Potom si môžete objednať markízy XLINE ako spojené alebo viaceré, za sebou spájané markízy.
Výhodou spojených markíz je, že u dvoch spojených markíz potrebujete len jeden motor, a tým ušetríte náklady. Za sebou idúce markízy potrebujú na každú markízu jeden motor, pričom ale môžu byť ovládané jednotlivo.

 

XLINE 02 cyan XLINE 09 cyan

Čítať 2875 krát Naposledy zmenené nedeľa, 25 august 2013 06:41

prowindlogo

000246795
Dnes
Včera
Tento týždeň
Tento mesiac
2
29
2201
2445